Piknik rodzin zastępczych

27 maja 2012r. Cóż to był za dzień?! Tego dnia rodziny zastępcze z terenu powiatu kętrzyńskiego obchodziły swoje święto. Nad pięknym jeziorem Dejnowa w Świętej Lipce w Ośrodku Wypoczynkowym "Watra” . Teren skłaniał jednych do refleksji i odpoczynku innych zaś do biegania, kąpieli itp. Spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu fundacji Ernst & Young w ramach konkursu „30 maja - świętujemy RAZEM” z tytułu obchodów dni rodzicielstwa zastępczego. Przybyłych witały członkinie Stowarzyszenia "Zrozumieć i Pomóc" oraz Dyrektor i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie (organizatorzy spotkania).

Więcej…

 

ZAPYTANIE OFERTOWE ZGODNE Z ZASADĄ KONKURENCYJNOŚCI NR 2/2012/POKL

Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie, ul. Daszyńskiego 30, 11-400 Kętrzyn. Tytuł projektu: „Gotowi do pracy” Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie. Przedmiot zamówienia: Turnus rehabilitacyjny 14-dniowy

Więcej…

 

Fotorelacja z majówki

Fotorelacja z rodzinnej majówki w Świętej Lipce. Impreza odbyła się  w ramach „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego”.  ZDJĘCIA

 

Polityka rodzinna

Komunikat w sprawie rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od kwietnia do czerwca 2012 r. Rada Ministrów 9 maja 2012 r. przyjęła uchwałę w sprawie ustanowienia rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne oraz rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne (Dz. U. z dnia 18 maja 2012 r., poz. 551).

Więcej…

 

Integracja rodzin zastępczych

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Społecznej i Wsparcia Specjalistycznego "Zrozumieć i Pomóc" oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie zaprasza na spotkanie integracyjne i konferencję tematyczną z okazji dnia rodzicielstwa zastępczego.

 

Więcej…

 
Pliki
Pomoc Prawna

 

Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Galeria