Rozpoczynamy realizację pilotażowego programu "Aktywny samorząd"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie rozpoczyna przyjmowanie wniosków w ramach tegorocznej edycji pilotażowego programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  "Aktywny samorząd". Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie informuje, że powiat kętrzyński w 2013 roku  ponownie przystąpił do realizacji pilotażowego programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Aktywny samorząd". Formy wsparcia przewidziane w programie dotyczą likwidacji barier ograniczających społeczne i zawodowe funkcjonowanie osób niepełnosprawnych, a od bieżącego roku dodatkowo pomoc dla osób niepełnosprawnych na pokrycie kosztów nauki w szkołach policealnych i wyższych. WNIOSKI DO POBRANIA

Więcej…

 

Zarządzenie Dyrektora PCPR

Zarządzenie Nr 1/2013 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie z dnia 18 kwietnia 2013r.

Dzień 2 maja (czwartek) 2013r. będzie dniem wolnym od pracy w PCPR w Kętrzynie. Dzień ten zostanie odpracowany 27 kwietnia (sobota) 2013r.

Poniżej oryginał zarządzenia...

Więcej…

 

Informacja

Od 2 maja br. w każdy czwartek w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie dyżur będzie pełnił doradca ds. osób niepełnosprawnych.

Więcej…

 

Rusza II edycja ogólnopolskiego konkursu

Celem konkursu „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie” jest wsparcie ofiar przemocy domowej, zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec niej oraz przełamywanie stereotypów na temat przemocy w rodzinie, która nadal jest w Polsce traktowana jako tabu. Osoby, które doświadczyły przemocy od osób bliskich i poradziły sobie  z problemem, zostały zaproszone do przedstawienia osobistego świadectwa w formie pracy pisemnej. Nadesłane na konkurs prace zostaną ocenione przez Kapitułę konkursu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a następnie opublikowane.

Więcej…

 

Programu Korekcyjno-Edukacyjnego dla Sprawców Przemocy w Rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie informuje, że I edycja  Programu Korekcyjno-Edukacyjnego dla Sprawców Przemocy w Rodzinie "Partner"  rozpocznie się 26.04.2013r. Planowany okres realizacji programu 26.IV.2013-21.VII.2013r. Oddziaływania korekcyjno-edukacyjne będzie prowadziła Prywatna Praktyka Terapii i Profilaktyki Uzależnień  Mirosław Bień i Jolanta Niedźwiedzka-Bień.

Więcej…

 
Pliki
Pomoc Prawna

 

Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama